VÁNOČNÍ IS PRASE 20. 12. 2019

ZÁMEK ROSICE

přihlaste se ve formuláři, ať ostatní vidí, že se s vámi mohou na praseti potkat a hlavně, kdo se dřív přihlásí, má prase jisté :-)

domluvte se s kamarády a přijeďte


Nabízíme Ti možnost se setkat, popovídat si a zazpívat si s kamarády v rytířském sále rosického zámku. Při tom zakousnout kus pečeného prasete a dát si k tomu dobré točené pivko nebo limonádu. Vzhledem k předpokládanému počtu zájemců můžeme garantovat pečené prasátko pro prvních 100 přihlášených a zaplacených! Pro ostatní nad stovku bude připraveno pečené maso připravené v zámeckých kachlových kamnech s pecí. Nicméně ze zkušeností víme, že v pozdějších hodinách bude pečené prasátko k dispozici pro všechny.

Jak to celé proběhne

Příjezd do Rosic bude možný v pátek od 15 hodin. První ořez je plánován cca v 17:00 (kůžičky). Další ořezy budou následovat cca v 30 minutovém taktu. Od této doby předpokládáme začátek bujarého veselí a zpěvu v šenku.

Pro neznalé uvádím, že maso bude postupně ořezáváno, čili z jednoho ořezu nebude hned 100 porcí. Ze zkušeností víme, že největší nápor je mezi 19 a 21 hodinou. Po 23 hodině maso zbývá. Proto výhodu mají ti, co přijedou na celý večer a setrvají až do pozdních hodin nebo do rána.

Možnost přespání bude ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce v šenku, a pro otrlé i v příkopu ve středověké vesničce na slámě.

UPOZORNĚNÍ:

V šenku, kde se peče prase, bývá docela zima (v závislosti na okolní teplotě). Pokud déle mrzne, tak se za den šenk nedá vytopit. Proto prosím teplé oblečení s sebou. Zároveň upozorňuji na možnost načichnout kouřem z krbu.

Co bude v ceně

  • pronájem rytířského sálu na zámku

  • dřevo na opečení prasete

  • prase včetně zabití, naložení, chleba, hořčice, křen, okurky...

  • režijní výdaje spojené s uspořádáním akce

Pokyny k přihlášení:

  1. Vyplň pečlivě formulář na této stránce – prvních 100 přihlášených a zaplacených má garantované prase hned od začátku. Přihlásit se a zaplatit je potřeba nejpozději 9. 12. 2019

  2. Platbu proveď na účet 670100-2201463158/6210 a to ve výši 300,- Kč. Pokud nemáš objednané prase, poplatek je jenom 50,- Kč. Variabilní symbol ti bude přidělen na tvoji emailovou adresu. Pivo a limo se budou platit zvlášť na místě podle aktuální spotřeby. Předpokládaná cena piva je 25,- Kč, limonády 20,- Kč. Přineste si vlastní krýgl!

  3. Podle počtu přihlášených osob objednáme bečky.


Akce je neveřejná a pouze pro registrované. Akci nepořádají INSTRUKTOŘI BRNO z.s

IS Prase 2019 (veřejný seznam účastníků)